OPRAVY A OTVÍRÁNÍ TREZORŮ

Trezory

Otvírání trezorů oceníte zvlášť tehdy když se Vám trezorový zámek zablokuje, řešíte zalomení klíče v zámku, vytažení zalomeného klíče ze zámku trezoru nebo
vytažení cizího předmětu z trezorového zámku.

NONSTOP 24/7
POHOTOVOST

CENY JIŽ
OD 200 Kč

OBSLUHUJEME MĚSTO KLADNO, PRAHA, BEROUN...

ŠETRNÉ OTVÍRÁNÍ
I BEZ POŠKOZENÍ DVEŘÍ

OTVÍRÁNÍ DVĚŘÍ NONSTOP

Opravy trezorových zámků

Naší specializací jsou opravy trezorových zámků. Tyto opravy přicházejí na řadu v celé řadě případů. Zejména pokud došlo k zalomení klíče zámku v trezoru či vytažení cizího předmětu z trezorového zámku. Oprava zámku trezoru přichází na řadu i při údržbě trezoru kdy se kontrolu funkce zámků i celá jeho bezpečnost. Pravidelná údržba a preventivní prohlídka trezorů prodlužuje jeho životnost a zabezpečí jeho 100% funkčnost napříč lety.

zhotovení trezorových klíčů
opravy trezorových zámků

POHOTOVOSTNÍ ZÁMEČNÍK NONSTOP

Otvírání trezorů

Zajímá Vás otevření trezoru bez klíče? Tato kapitola bude užitečná hlavně v případě když řešíte zablokovaný trezoru, zničený trezor po vloupání nebo opravdu či výměnu trezorových zámků. Obraťte se na nás rádi Vám s tím pomůžeme.

Naše společnost se také postará o opravy trezorů ať už z důvodu opotřebení, znovuzařazení do provozu, repas nebo rekonstrukce a obnovení. Postaráme se opravu skříně, výměnu trezorového zámku či změnu číselného kódu. K opravenému trezoru zhotovíme trezorové klíče a můžeme se i postarat o pravidelnou údržbu a prohlídku trezoru či trezorů pakliže jich je více.

OPRAVY PO VLOUPÁNÍ

Znovu zabezpečení trezorů

Opravy trezorů po vloupání jsou další služnou díky které se Váš trezor co nejdříve vrátí do služby a stane se bezpečným místem pro Vaše cennosti. Při takové opravě po vloupání může být na místě oprava trezorových zámků vytažením zalomeného klíče nebo vytažení cizího předmětu z trezorového zámku. Oprava po vloupání může zahrnovat i změny číselných kódů, jeho celkovou prohlídku případně i výměnu trezorových zámků či jiné funkční části trezoru. Zhotovíme Vám nové klíče či přestavíme zámek dle dodaného klíče.

Máme 23 let zkušeností a tak díky tomu Vaš byt otevřeme zpravidla bez poškození, rychle a po otevření Váš byt nebo dům zase uzavřeme.

Opravy trezorů po vloupání a údržba trezorů
×