VÝROBA KLÍČŮ

Výroba klíčů kompletně od A do Z

Naše zámečnická pohotovost se postará o výrobu klíčů, řešení vložek zámků, jejich sjednocení k jednomu zámku či k jednomu klíči,  

NONSTOP 24/7
POHOTOVOST

CENY JIŽ
OD 200 Kč

OBSLUHUJEME MĚSTO KLADNO, PRAHA, BEROUN...

ŠETRNÉ OTVÍRÁNÍ
I BEZ POŠKOZENÍ DVEŘÍ

VÝMĚNY VLOŽEK

Kompletní řešení vložek zámků

Postaráme se o výměny vložek jejich dodáni a montáž zámků, vložek (lidově řečeno ”vymena fabky”), bezpečnostního kování, závor, přídavných zámků, zavíračů dveří, petlic, zabrán apod. Dodáváme vložky všech rozměrů a bezpečnostních tříd (1 až 4) značek FAB, RICHTER, EVVA, TOKOZ, MUL-T-LOCK, ABUS… Montujeme/měníme/dodáváme bezpečnostní zámky ATRA, MOTTURA, CISA apod. Zabýváme se systémem generálního a hlavního klíče (SGHK). Montujeme bezpečnostní závory i bezpečnostní dveře.

Nouzové otevírání dveří Kladno, Beroun, Rakovník, Slaný, Praha

SJEDNOCENÍ VLOŽEK

Jeden klíč od všeho?

Máte celou řadu klíčů a už Vás nebaví se v nich orientovat a chcete to prostě zjednodušit? Postaráme se o sjednocení vložek a díky tomu budete mít třeba i jeden centrální klíč k celé plejádě dveři.

Máte jeden klíč a potřebujete k němu vyrobit vložku podle klíče? Výroba vložek podle klíčů je častým řešením pro jeden centrální klíč.

Máme 23 let zkušeností a tak díky tomu Vaš byt otevřeme zpravidla bez poškození, rychle a po otevření Váš byt nebo dům zase uzavřeme.

×